Kontakt oss

Her finner du telefonnummer og e-postadresser til våre funksjonærer. Du kan selvfølgelig også ringe sentralbordet, så setter de deg i kontakt med de rette vedkommende.

Besøksadresse: Bedriftsveien 14, Vibemyr

Postadresse:
Postboks 1011, 4391 Sandnes
Tlf: 51 97 20 40
Org. Nr.: 989829351

IP


 

ADMINISTRASJON

IMG_8763%202
Jone Hauge

Daglig leder
Tlf: 992 12 401
jone.hauge@emiljo.no

ENTREPRISE

DSC08958
Jan Morten Ulvnes

Avd. leder Entreprise
Tlf. 926 23 102
jan.morten.ulvnes@emiljo.no
IMG_8781
Tor Helge Tobiassen

Prosjektleder
Tlf. 992 85 508
tor.helge.tobiassen@emiljo.no
DSC08954
Johannes Øye

Prosjektleder
Tlf. 992 85 501
johannes.oye@emiljo.no
DSC01984
Bent Hovden

Prosjektleder
Tlf. 995 38 854
bent.hovden@emiljo.no

PROSJEKTERING

IMG_8801
Bjørn Lønø

Teknisk leder
Tlf: 992 85 510
bjorn.lono@emiljo.no
IMG_8784
Jon Arild Kalheim    

Prosjektingeniør   
Tlf: 992 85 504
jon.arild.kalheim@emiljo.no
DSC01981
Erik Hansson

Prosjektingeniør
Tlf: 454 04 612
erik.hansson@emiljo.no
DSC01986
Anders Torstrup

Teknisk tegner
Tlf: 992 85 541
anders.torstrup@emiljo.no

SERVICE

DSC02013
Anders Apeland

Serviceleder
Tlf: 992 85 502
anders.apeland@emiljo.no
DSC01988
Martin Johannessen

Servicekoordinator
Tlf: 992 85 524
martin.johannessen@emiljo.no
DSC02003
Emil Edvardsen

Prosjektleder
Tlf: 992 85 528
emil.edardsen@emiljo.no
DSC02023
Jan Erik Tjensvoll

Prosjektleder
Tlf: 992 85 518
jan.erik.tjensvoll@emiljo.no

HAUGESUND

DSC02010
Robert Vilhelmsen

Prosjektleder
Tlf: 900 34 720
robert.vilhelmsen@emiljo.no
silouette
Øyvind Fjermedal

Servicekoordinator
Tlf: 907 48 858
oyvind.fjermedal@emiljo.no